Ana sayfa

Zhejiang Yisheng Medical Technology Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Zhejiang Yisheng, Nisan 2016'da 1.000.000 RMB'lik bir kayıtlı sermaye ile kuruldu.Şirket, Tai Gölü'nün doğal nehir kıyısında yer almaktadır.Yüksek Teknoloji sağlık alanında bir yer tutmayı hedefliyoruz, ana işlerimiz tıbbi koruyucu ürünlere yatırım yapmak, üretmek ve pazarlamaktır.

 

Zhejiang Yisheng, sağlık ürünlerinin üretimi için mükemmel olan mükemmel üretim tesisi, konum, depo ve çevre ile donatılmıştır.1600㎡ temiz atölye, 200㎡ malzeme deposu, 150㎡ bitmiş mal deposu ve 180㎡ muayene merkezinden oluşan toplam 4500㎡ inşaat alanı ile.Denetim merkezi, üretim ölçeğine uygun kalite test etme kabiliyetine sahip olmanın yanı sıra, tam nitelikli kurumlar ve denetim yöntemleri oluşturmuştur.

 

ISO 13485 (Tıbbi cihazlar-Kalite yönetim sistemleri-Düzenleyici amaçlar için gereklilikler) ve CFDA'nın Tıbbi Cihazlar için İyi Üretim Uygulaması uyarınca, her üretim zincirinde ürün kalitesinin sıkı kontrolünü gerçekleştiren kalite yönetim sistemi kurduk ve uyguladık. ve sektör.

 

Zhejiang Yisheng, 'yenilikçi, sürekli iyileştirme, yasal, müşteri tatmin edici' ilkesini taahhüt etmektedir, amacımız bu sektörde iyi bir imaj ve itibar ile lider olmak için çaba göstermektir, misyonumuz garantili kaliteli hizmet ve profesyonel ürünler sunmaktır. müşterilerimiz.Aynı zamanda, dünyadaki insan sağlığına katkıda bulunmak için yerli ve yabancı sağlık kurumlarını ve bayilerini bizimle işbirliğine davet ediyoruz.

 

Çin Zhejiang Yisheng Medical Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

Görünümü daha Hakkımızda
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : Yi Sheng

No. Çalışanları : 80~100

Yıllık satış : 1000000-5000000

Yıl kurulan : 2015

İhracat p.c : 80% - 90%